fbpx

Kurumsal SEO

Büyüme odaklı kurumsal SEO çalışmaları ile hem zamandan hem de bütçeden kazanın. Yüzlerce yönetilen başarılı proje arasında sizinki de yer alsın. Kurumsal SEO çalışmaları için iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları ücretsiz şekilde cevaplandırabilirsiniz.

Kurumsal SEO Ajansı

SEO çalışmaları vakit gerektiren çalışmalar olduğu için vaktinizi boşa harcamayın. Kurumsal SEO ajansı ile hem yüzlerce proje yönetmiş tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile çalışın hem de vakitten kazanın.

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir?

Kurumsal SEO hizmeti, hedefleri büyük, organik yoldan satış yapmak isteyen, dijital markalaşmaya, içerik pazarlamasına, web sitesinden dönüşüm artırmaya yönelik çalışmalara ihtiyacı olanlara verilen SEO hizmetidir. Kurumsal SEO çalışmaları ile ticari işletmelerin Google üzerindeki sıralamaları artar, web sitelerindeki kullanıcı deneyimine yönelik çalışmalar geliştirir. Kısacası tamamen dönüşüm ve kazanç odaklı stratejiler doğrultusunda ilerlenir.

 

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır?

Kurumsal SEO için diğer çalışmalarda da olduğu gibi öncelikle proje sahibinin ihtiyaç ve istekleri dinlenir. Görüşmedeki ihtiyaçlara göre site ve rakipler analiz edilerek doğru bir strateji oluşturulur. Kurumsal SEO çalışmalarının yürütülmesi ile de sık kontoller yapılarak proje takip edilir ve ilerlenir. Kurumsal SEO çalışmalarında izlenebilecek genel yollar:

  • Sektör Analizi: Sektör analizi yapılarak sektör ve ürün/hizmet hakkında bilgi sahibi olunur. Rakipler belirlenir ve analiz edilir.
  • Anahtar Kelime Araştırması: Anahtar kelimeler araştırılır, rekabet oranlarına bakılır. Daha fazla trafik ve daha iyi Google sıralamaları için kelimeler belirlenir.
  • Site Analizi: Belirlenen anahtar kelimelere göre site analizi yapılır. Tüm metrikler incelenerek strateji oluşturulur.
  • Site İçi Optimizasyon: Oluşturulan stratejiye göre site içinde SEO ve kullanıcı deneyimine yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.
  • İçerik Pazarlaması: Daha fazla marka bilinirliliği ve trafik için özel içerikler oluşturulur. Bu sayede sitenin marka bilinirliliği ve organik trafiği artar.
  • Dış SEO Çalışmaları: Dış SEO çalışmaları ile backlink ağı ve PR değeri kazanılması sağlanır.
  • Raporlama: Yapılan tüm çalışmaların sonuçları analiz edilir ve raporlandırılır.

Kurumsal SEO çalışmaları ile sizde başarılı referanslarımızın arasında yer almak için hemen teklif formunu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.