Ben Oğuzhan ŞENTÜRK. 2014 yılında merak sardığım websitesi tasarımı ile dijital dünyaya giriş yapmış oldum. Heyecan ile kurduğum websitemin Google arama sonuçlarında çıkmaması ile SEO çalışmaları ile tanıştım. Kendi blogumda edindiğim başarılar ile farklı firmalara destek vermeye başladım. Gün geçtikçe artan başarılı çalışma sonuçları ve kulaktan kulağa yayılmalar ile hobim işim haline dönüştü. Sayısız kurumsal ve E-ticaret firmalarına SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı verdim.

Gerçekleştirdiğim online eğitimler ile birçok kişiye SEO çalışmalarının nasıl yapıldığını anlatarak +200’den fazla öğrenciye sahip oldum. Ajans ve kurumsal firmalar ile ortaklıklar kurarak ajanslara eğitim ve danışmanlık vererek sektörde her geçen gün ekimiz ile yeni başarılara imza atıyoruz.

Gün geçtikçe büyüyen profesyonel ekip arkadaşlarımız ve danışanlarımız ile birçok alanda en kalite hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Markalaştırdığımız ve büyüttüğümüz danışanlarımız ile her geçen gün daha güçlü hale geliyoruz.

Benim hikayem bu, sizin başarı hikayenizi beraber yazalım mı?