SEO Fiyatları

Aylık SEO fiyatları ile Google ve diğer arama motorlarında yükseliş yakalayın! Detaylı bilgi almak için iletişime geçerek sizlere özel fırsatları ve indirimleri öğrenebilirsiniz.

Kobi Seo
1990 ₺
'den başlayan fiyatlar
Title
Title
Title
Title
platinum SEO
4800 ₺
'den bşalayan fiyatlar
Title
Title
Title
Title

SEO fiyatları web sitesini Google ve diğer arama motorlarında daha iyi konumlarda yer almasını isteyenler için her ihtiyaca göre oluşturulmuştur. SEO çalışmaları markanızı Google üzerinde daha iyi tanıtabilmek, daha fazla organik trafik elde etmek ve sıralamanızı iyileştirmek için gerçekleştirilir. Kısacası dijital bir yatırımdır. Orta ve uzun vadede getirdiği yüksek dönüşümler ile büyük proje ve kurumsal firma sahiplerinin en çok tercih ettiği dijital pazarlama yöntemlerinden biridir.

Amacımız tüm firma kurum kuruluş web sitelerinin daha iyi hale getirmek olduğu için Seo çalışmaları için SEO fiyatları bu etkenler göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Sayfa sonunda danışmanlık verdiğimiz markalarımızı görebilir, detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Whatsapp Danışma Hattı

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

SEO fiyatları, yapılacak çalışmanın uzmanlar tarafından ne kadar vakit alacağı, belirlenen hedef, sitenin türü ve sektörün rekabeti göz önüne alınarak belirlenir. Bunları detaylı olarak açıklamak gerekirse:

  • Anahtar kelime sayısı
  • Sitenin türü
  • Sektörün rekabeti
  • Kullanılan yazılım gibi etkenlerdir.

Sitemizde yayınladığımız fiyatlarımız genel orta rekabette olan web siteleri için hazırlanmıştır. Özel proje ve yüksek rekabetli projeleriniz için iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşletmeler İçin SEO Fiyatları

İşletmeler için kurumsal SEO fiyatları kurumsal SEO fiyatlarında göründüğü gibidir. Eğer ihtiyacınızı karşılamayacağını düşünüyorsanız iletişime geçebilir ya da bir üst paketi inceleyebilirsiniz. Her sektör ve firma için özel olarak hazırladığımız strateji ve çalışmalarımız ile sizlerle beraber doğru büyümeyi yakalamak ve daha fazla dönüşüm elde etmek için gerekli projeyi yönetiyoruz.

E-Ticaret SEO Fiyatları

E-ticaret SEO fiyatları, sayfa çokluğu, sektör rekabeti ve hedeflenen kelimeler nedeniyle diğer sektörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. E-ticaret sitelerinde ileri seviye stratejiler kullanılarak hem marka bilinirliği ve dönüşüm/satış artırma odaklı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bunun için sadece sitenizi Google için optimize etmiyor kullanıcıların dönüşümlerini izleyerek satışlarınızı artırmaya yönelik UI/UX gibi çalışmaları da yönetiyoruz.

Sizi de Burada Görmekten Mutluluk Duyarız

SEO Fiyat Teklifi

Aklınıza takılan soru/sorular mı var? Hemen iletişime geçebilir ya da formu doldurarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

Teklif Formu

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Blog Yazılarımız