Hizmetler

Backlink Paketleri ve Backlink Fiyatları

Günümüzde internet oldukça fazla kullanılmaya başlanılmıştır. Öyle ki pek çok kişi internet üzerinden gelir elde etmeye başlamıştır ve web siteleri çok önemli bir hal almıştır. Pek çok kişi internet sitelerine sahiptir ve bu internet sitelerinden diğer internet sitelerine link paylaşıldığı zaman bu duruma genel anlamı ile backlink adı verilmiştir. Herhangi bir internet sitesinde bulunan değerli ve tamamı ile özgün bir içeriğin kullanıcılar tarafından beğenilmesi ve internet sitesinin linkinin kullanıcılar tarafından paylaşılması ile yayılmasına backlink de denilebilir. Bu yöntem ile zaman içerisinde internet adresiniz büyür ve çok daha fazla kişiye ulaşmaya başlar. Kısaca bakıldığında web sitenizde bulunan içerikleriniz ne kadar kaliteli ve özgün ise web siteniz o kadar fazla paylaşılır ve backlink yöntemi ile çok hızlı bir şekilde çok fazla kişiye ulaşarak popüler bir web sitesi haline gelebilirsiniz.

Backlink Paketi Ne İşe Yarar?

Backlink paketi almak internet sitenizin çok daha öne çıkmasına ve diğer internet sitelerine oranla çok daha fazla kişi tarafından fark edilmesine neden olur. Bu nedenle de günümüzde web sitelerinin artmasıyla birlikte backlink paketlerinin satın alımları da oldukça artmıştır. Ancak backlink paketleri olumlu etkilere neden olabileceği gibi bilinçsiz ve dikkatsiz bir şekilde satın alınırsa kötü sonuçlara da yol açabilir. Güvenilir sitelerden backlink paketi satın almanız durumunda siteniz hızlı bir yükselişe geçerken güvenilir olmayan ve hatta kalitesiz olan backlink paketleri sitenizin kapatılmasına ve banlanmasına bile yol açabilir.

İlginizi Çekebilir Backlink Nedir?

Backlink Satın Al

Backlink satın alma işlemleri son dönemlerde internet sitelerinin artması ve sanal ortamda rekabetin artması ile birlikte oldukça büyük bir yükselişe geçmiştir. Backlink satın alma işlemini gerçekleştirirken birden fazla yöntem kullanabilirsiniz. İlk olarak farklı internet siteleri ile iletişime geçebilir ve kendi internet sitenizi tanıtmak için reklam yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda da bu işlemi bloggerlar yolu ile de gerçekleştirebilirsiniz. Reklamınızı yaptırabilir ve internet sitenizin linkinin paylaşılmasını artırabilirsiniz. Bu sayede doğal yollara linkinizi yayabilirsiniz. Ancak bu durumların dışında belirli bir ücret karşılığında backlink de satın alabilirsiniz.

Backlink Paket Fiyatları

Backlink sayesinde web sitelerinizi çok daha popüler hale getirmek oldukça popüler bir hal almıştır. Özellikle de son dönemlerde sosyal medyanın ve web sitelerinin yoğunluklu olarak kullanılması rekabeti de artırmıştır. Pek çok kişi kendi web sitesinin diğer web sitelerine oranla daha tanınır ve ön planda olmasını ister. Bu nedenle de backlink paketleri satın alınabilir. Backlink paketleri satın alınan yere, o yerin güvenilirliğine, istenilen hizmete göre büyük oranda farklılıklar gösterir. Pek çok farklı çalışmanın aynı anda yapılığı backlink paketleri mevcuttur ve içeriklerine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir.

Tanıtım Yazısı Backlink Paketleri

Tanıtım yazısı paketleri, bir web sitesi için alınabilecek en iyi geri bağlantı türlerinden biridir. Özellikle kaliteli ve alakalı web sitelerinden alacağınız linkler, sitenizin;

  • Trafiğine
  • Da Pa değerine
  • Marka bilinirliğine
  • Otoritesine
  • İndex hızına

büyük derecede katkı sağlamaktadır. Bu sayede hem Google üzerinden gelen organik trafik ve sıralamanız büyük oranda artış gösterecektir.

İlginizi Çekebilir Tanıtım Yazısı Nedir?

Kaliteli Backlink Paketleri

Backlink web sitelerin yükselmesi için oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak backlink paketleri satın alınırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta paketlerin kaliteli olması ve güvenilir olmasıdır. Güvenilir ve kaliteli olmayan backlink paketleri sitenizin zarar görmesine ve hatta ban yemesine neden olabilir. Kaliteli bir backlink paketine sahip olarak arama motorlarında web sitenizi ön plana çıkarabilir ve çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. İçerikleriniz özgün hatta çok kaliteli olsa bile bazen arama motorlarında arka planlarda kalabilir ve bu durum web sitesi sahipleri için oldukça can sıkıcı bir durum haline gelir. Ancak kaliteli ve güvenilir bir backlink paketi ile kendi isteklerinize ve beklentilerinize uygun paketi satın alarak web sitenizi hızlı bir yükselişe geçirebilirsiniz.

Backlink Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Link çıkışı az olan siteler tercih edilmelidir
  • Siteniz ile alakalı yerlerden link alınmalıdır
  • Yorum ve spam linklerden kaçınılmalıdır
  • Sürekli çapa linkleme yapılmamalıdır.
  • Alınan linklerde dofollow/nofollow oranı korunmalıdır

Oto (Otomatik) Backlink Paketleri

Otomatik backlink paketleri, sitenize gelen linklerin çoğu zaman kalitesini düşürmektedir. Kalitesiz linkler sitenizi ilerleyen zamanlarda manuel işleme ya da spama sokabilir. Bu da sitenizin Google ve diğer arama motorları tarafından ceza almasına (sandbox) sebep olabilir. Sandbox’a giren web sitelerinin geri toparlanma ve cezayı kaldırma işlemleri hem oldukça maliyetli hem de uzun sürmektedir. Bu yüzden backlink paketleri seçiminizde ya da kendi alacağınız backlinklerde öncelikle detaylı analiz etmenizi tavsiye ederim.

Backlink paketleri hakkında detaylı bilgi ve çalışma için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak sizler için en faydalı olan linki öğrenebilirsiniz.

Oguzhan

Ben Oğuzhan Şentürk. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğim dijital pazarlama ve SEO bilgilerimi sizlerle paylaşıyor daha fazla kişiye doğru bilgiyi ulaştırmayı hedefliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu